Faceți căutări pe acest blog

Postări populare

duminică, 8 mai 2011

Romanii au talent

Am azit multe nemultumiri legate de castigatorul concursului Romanii au talent.Narcis Iustin a dat un interviu.Il puteti viziona pe http://www.youtube.com/watch?v=VzX-X3paHtg Vreau sa vad parerile voastre.A mea este:Canta frumos acel baiat,dar erau si altii care erau mult mai talentati.Eu cred ca i-a dat lui premiul pentru ca nu mai avea parinti si nu avea bani.Nu stiu ce credeti voi dar asta cred eu!!

2 comentarii:

  1. Mie imi pare rau de Cosmin Agache. Adica talentat baiatul..Cantareti gasesti peste tot, dar mai greu gasesti pe cineva care sa faca Beatboxing. Totusi, nu sunt nemultumita de Tutu. A dezvaluit numai adevaruri in cantecele sale, si sigur isi va folosi banii in scopuri cu adevarat bune.

    RăspundețiȘtergere